Start jara 2012: Kladno, Trutnov a Kytlice

Po pár závodech na podzim při vzniku našeho klubu a trénování v tělocvičně v zimní části několika žáků pod vedením trenéra Milana Krausze začínáme na jaře novou sezónu. Účastnili jsme se závodů v květnu u Kladna, za Trutnovem a tento červnový víkend v Kytlicích. Kromě trenéra (který je registrován za klub fakulty Praze) jsme všichni začátečníci (děti i dospělí), proto se radujeme i z malých úspěchů. V Kytlicích doběhl zde velmi náročnou trať P3 teprve 4letý Tonda v doprovodu maminky. Starší bráškové Onda a Jirka Šaškovi doběhli v časovém limitu. Na jedenáctiletého Jirklu jsme sice netrpělivě čekali, ale vřítil se do cílové rovinky a proběhl cílem 20vt před 3hodinovým limitem (2:59:40). Samostatně tak zvládl svůj první větší závod. Celkem se zúčastnilo závodu 8 našich členů.

Tréninky mládeže probíhají každou středu od 16:15, sraz u Střižáku u sportovbního areálu Svah Všebořice (nad křižovatkou Slunná a Štursova).

Účast členů klubu na akcích (červen, červenec):

16.6. Okresní přebor na Střížáku (11:00 areál Svah - viz výše). V příloze níže

17.6. Pozvání do Teplic. http://www.loko-teplice.info/zporadanidet.php?id=437

22.-24.6. Závody u Karlových Varů. http://www.hotelsoft.estranky.cz/clanky/orientacni-beh/rozpis-zavodu.html

29.6.-11.7. Tábor sportovních her a orientačního běhu. V příloze níže.

V červnu se přihlašujte pořadatelům zatím individuálně (kopii na info@kobul.cz), od července promyslíme, dohodneme systém přihlášek za klub přes web svazu or. sportů, jak je běžné v celé republice. U přihlášky nezapomeňte kategorii a půjčení čipu, kdo ho nemá.

Výsledky, propozice závodů na webu orientačních sportů

Kytlice